//tkwood.pl/wp-content/uploads/2017/06/about.png

Dlaczego my?


Marka T&K WOOD nie bez powodu kojarzona z niezawodnością, rozwojem, wysoką jakością produktów i dobrą obsługą klienta. Od samego początku istnienia firmy tworzą ją ludzie z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem oraz pasją – prawdziwi znawcy i entuzjaści branży.

T&K WOOD specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej płyt i drzwi meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki płyt i blatów oraz cięcia płyt na zlecony wymiar wraz z oklejaniem krawędzi. Asortyment zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz w takich miejscach jak: kuchnia, salon, łazienka, garderoba oraz wielu innych pomieszczeniach.
Misja firmy w chwili jej powstania była prosta i jasna – dostarczanie akcesoriów meblowych i okuć budowlanych producentom meblowym, hurtowniom oraz sklepom branżowym, jednak poszerzające się potrzeby zadowolonych z naszych usług klientów oraz nowe grupy docelowe sprawiły, że zakres naszej działalności stale się poszerza.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży, ugruntowana pozycja wśród dotychczasowych odbiorców, a zarazem entuzjazm i dynamika w działaniu pozwalają nam na nieprzerwany rozwój firmy i realizację stawianych sobie celów.
Aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, codziennie służymy fachowym doradztwem oferując profesjonalną obsługę, która dostosowana jest do potrzeb każdego z nich indywidualnie. Naszą zasadą jest korzystanie z produktów od sprawdzonych dostawców, cieszących się najwyższą renomą, wprowadzanie nowości oraz atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz budowanie długofalowych, opartych na zaufaniu relacji.


Meble na wymiar

Z T&K Wood możesz w pełni indywidualizować i zwiększać użyteczność swoich pomieszczeń. Nasze idealnie dopasowane meble na wymiar wyjdą na przeciw Twoim wysokim oczekiwaniom. Złóż zamówienie już dziś, zapraszamy.
 
 

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to centralne miejsce w każdym domu. Chcesz, aby była tylko Twoja i wykonana perfekcyjnie. Pozwól nam zaprezentować zestaw naszych wysokich kwalifikacji i wykonać całą kuchnię dla Ciebie.
 
 

Meble kuchenne

Jeśli poszukujesz tylko kilku dobrze zaprojektowanych mebli kuchennych, to nasza oferta jest również dla Ciebie. Mało miejsca w kuchni...nam prawdopodobnie wystarczy, żeby Cię miło zaskoczyć.
 
 

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe z dbałością o detale. Szafa wnękowa to wyposażanie i jednocześnie element stylistyczny pomieszczenia. Musi wytrzymać wiele lat użytkowania, obciążenia półek i wieszaków. Jednocześnie musi oddawać uczucie ładu i przyjemnego porządku. Nasze szafy na wymiar trafiają właśnie w ten idealny punkt.
 
 

Akcesoria meblowe

Posiadamy w ofercie również akcesoria meblowe. Jeśli coś skrzypi, źle się domyka lub już wcale to zapraszamy do naszej oferty. Dodatkowo dzięki T&K Wood możesz modyfikować swoje zestawy mebli. Oferta blatów kuchennych i frontów meblowych na pewno Cię zainteresuje, zapraszamy do kontaktu.