http://tkwood.pl/wp-content/uploads/2017/09/prowadnice-2-366x258.jpg

Oferujemy najlepsze pod względem technicznym systemy szuflad kuchennych. Najbardziej efektowne, nowoczesne i ergonomiczne szuflady, gdzie ich smukły wygląd odpowiada rynkowym trendom, a prostota montażu zapewni stolarzowi wygodę pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szuflady systemowe we wszystkich możliwych wariantach i rozmiarach. Podstawową zaletą szuflad jest ich duży udźwig – nawet do 40kg, niemal bezszelestna praca dzięki wysokiej jakości prowadnicom kulkowym oraz system miękkiego domykania. Ponadto szuflady można wyposażyć według uznania we wkłady na sztućce, maty antypoślizgowe lub można je podzielić dedykowanymi przegrodami.


Meble na wymiar

Z T&K Wood możesz w pełni indywidualizować i zwiększać użyteczność swoich pomieszczeń. Nasze idealnie dopasowane meble na wymiar wyjdą na przeciw Twoim wysokim oczekiwaniom. Złóż zamówienie już dziś, zapraszamy.
 
 

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to centralne miejsce w każdym domu. Chcesz, aby była tylko Twoja i wykonana perfekcyjnie. Pozwól nam zaprezentować zestaw naszych wysokich kwalifikacji i wykonać całą kuchnię dla Ciebie.
 
 

Meble kuchenne

Jeśli poszukujesz tylko kilku dobrze zaprojektowanych mebli kuchennych, to nasza oferta jest również dla Ciebie. Mało miejsca w kuchni...nam prawdopodobnie wystarczy, żeby Cię miło zaskoczyć.
 
 

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe z dbałością o detale. Szafa wnękowa to wyposażanie i jednocześnie element stylistyczny pomieszczenia. Musi wytrzymać wiele lat użytkowania, obciążenia półek i wieszaków. Jednocześnie musi oddawać uczucie ładu i przyjemnego porządku. Nasze szafy na wymiar trafiają właśnie w ten idealny punkt.
 
 

Akcesoria meblowe

Posiadamy w ofercie również akcesoria meblowe. Jeśli coś skrzypi, źle się domyka lub już wcale to zapraszamy do naszej oferty. Dodatkowo dzięki T&K Wood możesz modyfikować swoje zestawy mebli. Oferta blatów kuchennych i frontów meblowych na pewno Cię zainteresuje, zapraszamy do kontaktu.