Cięcie

http://tkwood.pl/wp-content/uploads/2018/10/holzma_400-540x360.jpg

Posiadamy park maszynowy pozwalający na cięcie różnych materiałów drewnianych i drewnopochodnych jak: płyta meblowa, płyta wiórowa, sklejka. Usługowo tniemy na potrzeby klientów indywidualnych jak i innych firm.

Lakierowanie

http://tkwood.pl/wp-content/uploads/2018/09/pexels-photo-172289-540x360.jpeg

Cechą nowoczesnych mebli jest wysoki połysk. Nasze meble lakierujemy we własnej nowoczesnej lakierni, gdzie uzyskujemy doskonałe rezultaty dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Oklejanie krawędzi

http://tkwood.pl/wp-content/uploads/2018/05/okleiniarka_brandt-372x154.jpg

Aby uniknąć kłopotliwych reklamacji czy sytuacji wynikających z niestarannego wykonania mebla, należy stosować kompletne nowoczesne urządzenia, które wyeliminują niedociągnięcia.

Usługi CNC

http://tkwood.pl/wp-content/uploads/2018/05/cnc-309x154.jpg

Dzięki szybkim i precyzyjnym maszynom CNC potrafimy zrealizować Państwa zamówienie w krótkim terminie z  bardzo dużą dokładnością i powtarzalnością...

Nasi partnerzyMeble na wymiar

Z T&K Wood możesz w pełni indywidualizować i zwiększać użyteczność swoich pomieszczeń. Nasze idealnie dopasowane meble na wymiar wyjdą na przeciw Twoim wysokim oczekiwaniom. Złóż zamówienie już dziś, zapraszamy.
 
 

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to centralne miejsce w każdym domu. Chcesz, aby była tylko Twoja i wykonana perfekcyjnie. Pozwól nam zaprezentować zestaw naszych wysokich kwalifikacji i wykonać całą kuchnię dla Ciebie.
 
 

Meble kuchenne

Jeśli poszukujesz tylko kilku dobrze zaprojektowanych mebli kuchennych, to nasza oferta jest również dla Ciebie. Mało miejsca w kuchni...nam prawdopodobnie wystarczy, żeby Cię miło zaskoczyć.
 
 

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe z dbałością o detale. Szafa wnękowa to wyposażanie i jednocześnie element stylistyczny pomieszczenia. Musi wytrzymać wiele lat użytkowania, obciążenia półek i wieszaków. Jednocześnie musi oddawać uczucie ładu i przyjemnego porządku. Nasze szafy na wymiar trafiają właśnie w ten idealny punkt.
 
 

Akcesoria meblowe

Posiadamy w ofercie również akcesoria meblowe. Jeśli coś skrzypi, źle się domyka lub już wcale to zapraszamy do naszej oferty. Dodatkowo dzięki T&K Wood możesz modyfikować swoje zestawy mebli. Oferta blatów kuchennych i frontów meblowych na pewno Cię zainteresuje, zapraszamy do kontaktu.